Nieuws

GO! Atheneum Aalst breidt uit

Toegevoegd op01 oktober 2018

Vanaf vandaag (maandag 1 oktober) breidt de campus van GO! Atheneum Aalst uit richting Bauwensplaats, dichtbij het station. Leerlingen van de derde graad zullen er sommige lessen volgen in zeven nieuw ingerichte
klaslokalen op de eerste verdieping. Later deze maand zal ook de tweede verdieping de nieuwe bewoners van het atheneum ontvangen zodat op termijn de school beschikt over 10 nieuwe klaslokalen, enkele bureaus voor administratie
een Open Leercentrum (OLC) en een auditorium dat plaats biedt aan 250 personen.

“Onze school is de laatste jaren sterk gegroeid”, zegt Marie-Paule Haegeman, directrice van GO! Atheneum Aalst (zie foto). “De campus op de
Graanmarkt biedt samen met de basisschool plaats aan bijna duizend leerlingen en barst uit zijn voegen. Deze locatie aan het Bauwensplein dichtbij het station stond al een tijd te huur. We hebben contact gelegd met de eigenaars
en zij waren bereid om het gebouw deels om te bouwen voor schooldoeleinden en het te verhuren aan het atheneum. Dit was een kans die we niet mochten laten liggen want het geeft onze leerlingen zowel hier als op de campus van de
Graanmarkt opnieuw wat meer ademruimte.”

Volgende maand zal de tweede verdieping van het gebouw klaar zijn voor ingebruikname door het Atheneum. De plechtige inhuldiging van de nieuwe campus is voorzien voor
donderdagavond 22 november.

Nieuwsbrief

Schrijf in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van actua & events!