Nieuws

Leerlingen schoonheidsverzorging TechniGO! Aalst vallen in de nationale prijzen

Toegevoegd op21 maart 2019

De leerlingen van het zesde jaar schoonheidsverzorging en zevende jaar esthetische lichaamsverzorging van TechniGO! Aalst hebben de podiumplaatsen weggekaapt tijdens de make-up wedstrijd in Atheneum Lier. Zowel
binnen de categorie fantasiemake-up als binnen de categorie facepainting  behaalden ze de eerste plaats. Ook de tweede plaats binnen de categorie facepainting was voor TechniGO! Aalst.

“Op maandag 18 maart
organiseerde het Atheneum Lier voor de vierde maal de nationale make-up wedstrijd”, vertelt Ward Brouwers, directeur algemeen beleid van TechniGO!. “Tijdens deze wedstrijd kunnen de leerlingen hun creativiteit de vrije loop
laten binnen de disciplines fantasiemake-up en facepainting. Een professionele jury, samengesteld uit vakmensen en met dit jaar als special guest Belle Perez, beoordeelt de creaties. Voor het vierde jaar op rij halen we de
eerste plaats en ook tijdens deze editie toonden de leerlingen schoonheidsverzorging van TechniGO! hun vakkennis en competenties in deze competitie. Als hoofdprijs mogen de winnaars op 1 juni mee de make-up verzorgen tijdens het
jubileumconcert van Belle Perez.”

Kristel Van de Walle, technisch adviseur schoonheidsverzorging TechniGO!, verduidelijkt het verloop van de wedstrijd. “Binnen de vooropgestelde tijd dienen onze leerlingen een
fantasiemake-up / facepainting uit te werken op model, die beoordeeld wordt door een jury. Er is niet enkel aandacht voor de make-up, maar ook kapsel en kledij dienen te worden uitgewerkt. Er wordt als het ware een totaalbeeld
gecreëerd. We zijn als afdeling en als school heel trots op de resultaten die onze leerlingen neergezet hebben. De leerkrachten proberen onze leerlingen zo goed mogelijk te begeleiden en bij te sturen voor deze wedstrijd, maar
uiteindelijk hebben de leerlingen zelf wel de vrijheid en de keuze om een eigen ontwerp te creëren. Al onze leerlingen die deelgenomen hebben verdienen dan ook een dikke pluim want het waren stuk voor stuk prachtcreaties.”

Dankzij hun mooie prestaties leveren de leerlingen zowel van zichzelf als van TechniGO! een mooi visitekaartje af.

Meer info over de opleidingen en de prestaties van de leerlingen van TechniGO! Aalst op www.technigo.be.

Nieuwsbrief

Schrijf in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van actua & events!